Street Workout міста Покровськ

Наш проект закликатиме людей на ведення здорового способу життя. Територія на який буде встановлений Street Workout майданчик, стане місцем проведення змагань з данного виду спорта, що покращить тенденцію здорового способу життя у нашому місті. Цей спортивний майданчик дозволить молоді знаходити нових друзів та цікаво, а головне з користю проводити час у компаніях.

Місце реалізації проекту

м-р Лазурний, район Дурняк поруч з дитячим майданчиком між вулицями Глінки та Лізи Чайкіної навпроти Автошляху 0406 або м-р Сонячний поруч із футбольним полем навпроти ресторана Лози

Назва установи / закладу

Спортивний майданчик для занять вуличною гімнастикою - Street Workout

Проблема

На данний момент часу в нашому місті немає оптимальних умов для розвитку і просування здорового способу життя серед молоді, популяризації воркауту. Дуже часто можна побачити підлітків віком від 12 до 16 років, які сидять під під'їздами будинків, на дитячих майданчиках, розпивають спиртні напої і палять цигарки.

Мета проекту

Популяризація спорту серед всіх вікових категорій нашого міста, просування здорового способу життя, залучення якомога більшої кількості людей до спорту шляхом проведення змагань з данного виду спорту - "Street Workout".

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Встановити на одному із запропонованих місць, де це буде можливим, спеціальний Street Workout майданчик, так як змагання які будуть проводитися на цій території будуть мотивувати людей займатися спортом у нашому місті. До речі цей спортивний майданчик стане рішенням для людей, у яких не має можливості ходити у дорогі тренажерні зали.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Завдяки цьому проекту, займатися спортом у нашому місті зможуть люди будь- якої віку та для людей, які бажають професійно займатися Street Workout. При бажанні на цьому майданчику зможуть займатися навіть люди інвалідністю.

План заходів з реалізації проекту

1. Придбання спортивного майданчика (TypHiKn:https://artikos.club/p960180604-sportivnaya-ploschadka-dlya.html; Бруса: https://artikos.club/p960180588-brusya-dlya-ulitsy.html та https://artikos.club/p960180597- raznourovnevye-brusya-dlya.html). 2. Встановлення спортивного майданчика. 3. Засипати територію, полщею 100 кв. метрів (10x10), піском ЗО см. висотою. (Піску потрібно ЗО кубічних метрів).

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту: Основним показником оцінки результату проекту є вклад у здоров'я майбутнього покоління, фізичний розвиток дітей та молоді нашого міста.

Вартість складових проекту

До 100000 грн

Очікуваний термін реалізації проекту

2019-2020 рр

Орієнтовна загальна вартість проекту:

100 000

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Інфляція цін.

Приклади схожих рішень

Гімнастичний спортивний комплекс у місті Добропілля, на стадіоні "Авангард" біля палацу спорта.

Бюджет проекту:
Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Придбання спортивного майданчику 70000 70000
Встановлення (бетонування) 7000 7000
Транспортування 8000 8000
Закупка піску, засипка території, благоустрій 15000 15000
14 — додаток.DOCX, 35 кБ
Номер проекту:
2
Ініціатор:
Ковальов Владислав Олександрович
Статус:
На розгляді
Дата початку збору голосів:
15.11.2020 00:00
Тип проекту
Великий
Категорія проекту
Спорт
Бюджет:
100 000 гривень
Підтримало:
15 15 / 0

Корисні посилання