Зібрано голосів

Адреса місця реалізації проекту

м-н Сонячний двір будинків 1,2,3,4,5

Назва установи / закладу

Тренажери (бруси, турнік), площадки для ігор

Короткий опис проекту

Територія будинків 1,2,3,4,5 на м-н Сонячний може стати комфортною зоною відпочинку та простором для фізичного розвитку та занять спортом. Більшість дітей і молодих людей хоче, щоб у дворі були тренажери (бруси, турнік), площадки для ігор, які дозволяють молоді зміцнити здоров'я і спілкуватися як з однолітками, з більш молодшими чи старшими хлопцями і дівчатами.

Проблема

Мешканці мікрорайону мріють не просто про благоустрій території, а про перетворення її у всебічний і функціональний простір, який би охоплював інтереси та потреби усіх вікових категорій, створював сприятливі умови для організації дозвілля дітей, для розвитку фізичної культури та спорту, для зміцнення здоров’я громади міста. Територія спільного користування житлових будинків 1,2,3,4,5 використовується не тільки мешканцями цих будинків, а і мешканцями цілого мікрорайону. На даній площадці передбачено розташувати: тренажерну площадку, дитячі гойдалки. В 2019 році за рахунок коштів Бюджету участі можна реалізувати частину цього комплексного проекту. Беззаперечною є і потреба в облаштуванні дитячого майданчика для наймолодших мешканців мікрорайону.

Мета проекту

Основною метою цього проекту є створення належних умов для залучення дітей і молоді до занять спортом, активного спілкування підростаючих поколінь, а також створення комфортної зони для відпочинку мешканців мікрорайону, в першу чергу - дітей нашого міста.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

На території спільного користування житлових будинків 1,2,3,4,5 на м-н Сонячний облаштувати тренажерний та дитячий ігровий майданчики.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Територія спільного користування житлових будинків 1,2,3,4,5 на м-н Сонячний використовується мешканцями цілого мікрорайону. Тренажерний майданчик має зацікавити школярів та молодь до занять спортом. Дитячий ігровий майданчик, насамперед, вирішить проблему малюків, які зараз змушені «мандрувати» в пошуках розваг та забав.

План заходів з реалізації проекту

Тренажерний майданчик, площею 80 кв. метрів (8х10). 1. Підготовка ділянки (засипати піском) 2. Придбання та встановлення тренажерного обладнання. Дитячий ігровий майданчик, площею 30 кв. метри 1. Підготовка ділянки (засипати піском). 2. Придбання та встановлення інвентаря (качелі, карусель з кермом, дитячий будинок).

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Основними показниками є фізичний розвиток дітей та молоді, веселе дозвілля та спілкування, вклад у здорове майбутнє покоління.

Орієнтовна загальна вартість проекту

186 900 грн

Очікуваний термін реалізації проекту

2018-2019 рр.