Зібрано голосів

Назва проекту

Влаштування дитячого ігрового майданчику на м-н Сонячний

ПІБ Ініціатора: Рощепій Олена Сергіївна
Пошта: heleanora510@gmail.com
Телефон: 0663364071
Статус: Підтверджено
Проект №10
Дата початку збору голосів: 17.09.2018 14:21

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Адреса місця реалізації проекту

Місто Покровськ, м-н Сонячний спільний двір будинків 1,2,3,4,5

Назва установи / закладу

Дитячий ігровий майданчик для дітей віком до 12 років (гойдалки, гірки, каруселі, ігрові будинки)

Короткий опис проекту

В ході проекту планується встановити дитячий ігровий майданчик для дітей віком до 12 років. В мікрорайоні відсутні майданчики в належному стані, найближчий ігровий майданчик на м-н Лазурний. У першу чергу проект передбачає підготовку площадок, встановлення дитячого комплексу та окремих елементів (каруселей). У подальшому розвитку передбачається встановлення огорожі, встановлення освітлення на майданчику, розширення спортивними установами (тренажери)

Проблема

На м-н Сонячний відсутні безпечні ігрові майданчики для дітей. До найближчих майданчиків дитина не може пройти самостійно не перетинаючи вулиць з пожвавленим рухом, що дуже небезпечно. Прогулянка та ігри з дітьми на дитячих майданчиках - обов'язковий пункт у щоденному розкладі мам. Саме там діти дихають свіжим повітрям, розвиваються, набувають навичок спілкування з однолітками. Через відсутність у масиві жодного дитячого майданчика мами змушені щоденно ходити на дитячі майданчики далеко від дому. А діти, які вже досягли такого віку, щоб гратися у дворі будинку без догляду батьків, взагалі не мають альтернативи, оскільки самі не можуть піти з двору на інший майданчик. Відсутність майданчиків створила іншу проблему - тут постійно розпиваються спиртні напої і справляють свою нужду всі, хто святкує на території мікрорайону.

Мета проекту

Організація дозвілля дітей. Розвиток фізичних і духовних якостей особистості дитини. Пропаганда здорового способу життя. Створення умов для прояву індивідуальності в рольових іграх дітей дошкільного віку, особистого зростання молодшого шкільного віку, формування активної життєвої позиції. Впорядкування "запущеного" вигляду мікрорайону.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Необхідно створити таке місце, де батьки могли б спілкуватися з дітьми і між собою на свіжому повітрі, а діти при цьому грати на дитячому майданчику зі своїми однолітками, а не сидіти перед телевізором чи комп’ютером. Крім того встановлення майданчиків пожвавить район і відлякуватиме бажаючих розпивати алкоголь і справляти нужду. Сучасний дитячий майданчик сприятиме покращенню іміджу міста, позитивно впливатиме на розвиток дітей, їх здоров’я та настрій. Створюватиме належні умови для безпечного відпочинку дітей

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Цей проект для дітей до 12 років та їх батьків, які будуть проводити своє дозвілля на майданчику разом з дітьми

План заходів з реалізації проекту

1) Підготовка земельних ділянок до встановлення ігрових конструкцій (засипка піском площадки) 2) Встановлення ігрових конструкцій

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Суспільна значущість проекту полягає в тому, що він сприяє активності населення, встановлює тісний зв'язок між жителями будинків. Ефективність проекту: • кожна дитина отримає можливість займатися, грати і розвиватися; • організація дозвілля дітей; • ми беремо курс на масовість, на загальну зацікавленість дітей і дорослих; • прищеплення і формування навичок здорового способу життя дітей; • формування соціально-комунікативних, творчих і організаторських навичок дітей. Реалізація проекту дозволить поліпшити стан здоров'я дітей, знизити рівень дитячого травматизму.

Орієнтовна загальна вартість проекту

199 920 грн

Очікуваний термін реалізації проекту

Запропоновані заходи проекту реалізуються у 2018 році, планується подальший розвиток дитячого майданчику у 2019 році