Зібрано голосів

Категорія проекту

Інше

Адреса місця реалізації проекту

пров. Університетський, 31; вул. Таманова, 22 А; вул. Гоголя, 2-а; мрн. Південний, 35; вул. Поштова, 3; вул. Таманова, 16; мрн. Шахтарський, 33б; м.Родинське, вул. Миру, 2; м.Родинське, вул. Перемоги, 6; вул. Поштова, 1; мрн. Лазурний, 80; вул. 1 Травня, 63; вул. Шмідта, 194; смт Шевченко, вул. Шкільна, 2; вул. Маршала Москаленка, 151; вул. Шахтарська, 19; вул. Пушкіна 20; вул. Шахтарська 33; вул. Шибанкова 45 А; пр-т Шахтобудівників 8; вул. Шмідта 4; вул. Поштова 6; пл. Шибанкова 1а; вул. Шмідта 141/а; м.Родинське, вул. Перемоги 2; вул. мікрорайон Сонячний 10Б; вул. Захисників України 35; вул. Лазурний 6 а; вул. Поштова 7; вул. Таманова 16-а; м-н "Південний" 34; вул. Шахтобудівників 15; м.Родинське, вул. Островського 7; м.Родинське, вул. Миру 13; мрн. Південний (Дошкільний навчальний заклад №2 "Росинка" ); мікрорайон Шахтарський (Дошкільний навчальний заклад №42 "Золотий півник"). Вул. Руднєва, 73 (Жіноча консультація ПЦРЛ); вул. Руднєва, 73а (Перинатальний центр 2 рівня у складі ПЦРЛ); М-н Шахтарський, 24-б (Дитяча поліклініка №1); вул. Маршала Москаленко, 161 (КП Центральної медико-санітарної допомоги Покровської міської ради Донецької обл.) ; вул. Поштова, 30 (Дитяче відділення ПЦРЛ); вул. Поштова, 30 (Дитяча поліклініка №2).

Назва установи / закладу

ГО "Покровська асоціація сімей з особливими дітьми "Теплі долоні"

Короткий опис проекту

Проект створюється з метою привернення уваги громадськості до проблем дітей з особливими потребами, а також з метою сприяння поширенню серед батьків, фахівців, наукових, педагогічних та медичних працівників, різних соціальних і професійних груп правильного розуміння дітей з особливими потребами. Для реалізації вищезазначеної мети, пропонується вперше в м. Покровськ, м. Родинське та с. Шевченко випустити та розмістити в школах, дитячих садках та медичних установах інформаційні плакати, на яких буде розміщено три блоки інформації: 1 блок - основні етапи розвитку нормотипової дитини, визначення поняття "аутизм", що необхідно знати про аутизм. 2 блок - основні причини аутизму, основні види аутизму, ознаки аутизму, способи корекції аутизму, як поводити себе з аутичною дитиною. 3 блок - синдром вигорання аутистів, як люди з аутизмом сприймають світ. Ми вважаємо, що така загальна інформація допоможе людям, які оточують родини з особливими дітьми, краще зрозуміти цих діток і змінити своє ставлення в позитивний бік.

Проблема

Відсутність правильного розуміння дітей з особливими потребами серед батьків з нормотиповими дітьми, серед вихователів ЗДО та вчителів ЗЗСО,а також загалом громадськості. Як наслідок, неприйняття дітей з особливими потребами та їх батьків у суспільстві, ізоляція зазначених сімей від суспільства.

Мета проекту

розробка і випуск інформаційних матеріалів про аутизм та дітей з аутизмом.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Випуск та розміщення плакатів про аутизм та аутичних дітей в ЗЗСО (16), ЗДО (20), медичних установах (6), оскільки в зазначених закладах спостерігається щоденне скупчення різних категорій населення, відповідно, велика кількість людей зможуть ознайомитись з запропонованою інформацією.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Батьки дітей з особливими потребами, батьки нормотипових дітей, фахівці по роботі з особливими дітьми, наукові, педагогічні та медичні працівники , а також інші категорії населення, які не байдужі до долі дітей-аутистів.

План заходів з реалізації проекту

1. Дизайн плакату (ФОП Лисенко О.В.). 2. Роздруківка плакатів (ФОП Лисенко О.В.) формату А1, розміром 594х841, щільністю 200 г/м у кількості 42 примірників. 3. Розміщення представниками ГО "ПАСОД "Теплі долоні"плакатів в ЗДО, ЗЗСО, медичних закладах.

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Соціальні. Рівень охоплення населення, яке ознайомиться з інформацією про аутизм та аутичних дітей: учні ЗЗСО - приблизно 6900, персонал ЗЗСО - приблизно 700; вихованці ЗДО - приблизно 2600, персонал ЗДО - приблизно 690; медичний персонал загалом по місту - приблизно 1200. А до цих показників слід ще додати батьків та рідних учнів та вихованців, які приходять до шкіл та дитячих садків, а також різні категорії населення, які перебувають в чергах в медичних закладах і мають можливість ознайомитись з запропонованою інформацією.

Орієнтовна загальна вартість проекту

2205,1 грн