Зібрано голосів

Назва проекту

Сучасний кабінет реабілітації та ерготерапії у місті Родинське

ПІБ Ініціатора: Тимченко Владислав Сергійович
Пошта: vlad.timchenko.00@gmail.com
Телефон: 0997756456
Статус: На розгляді
Проект №4
Дата початку збору голосів: 14.09.2018 10:11

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Охорона здоров'я

Адреса місця реалізації проекту

м. Родинське вул. Запорізька 6

Назва установи / закладу

КЛПУ Родинська міська лікарня

Короткий опис проекту

Кабінет активної реабілітації та масажу створений для відновлення після травм опорно-рухової системи, захворювань нервової системи, розробки м'язів і суглобів після перенесеної операції. Також тут готують пацієнтів під час доопераційного періоду для того, щоб прискорити відновлення опорно-рухової системи в період після операції. Реабілітація дітей малого віку з проблемами порушення роботи центральної нервової системи(ДЦП), затримки Статомоторних функцій розвитку дитини. Реабілітація воїнів та інвалідів АТО, шахтарів та ін.

Проблема

Відсутність у місті кабінету з сучасним обладнанням та тренажерами для реабілітації ті відновлення здоров'я хворих на території Міської лікарні м. Родинське. Можливість роботи з тренажерами цілий рік не зважаючи на погоду та під постійним наглядом кваліфікованих спеціалістів.

Мета проекту

Активна реабілітація та масаж необхідні пацієнтам які перенесли травми опорно-рухового апарату, людей з неврологічними захворюваннями, після перенесених операцій. Для пацієнтів, які тільки готуються до операції на опорно-руховому апараті, для дітей з вродженими вадами розвитку опорно-рухового апарату. Комплекс заходів, спрямований як на відновлення виконання хворим повсякденних функцій організму, так і на створення комфортних умов для життя хворим із особливими потребами, забезпечення можливості відновлення їх трудових навиків, та забезпечення соціальної адаптації пацієнтів із особливими потребами.

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Створення кабінету ерготерапії та реабілітації хворих з проблемами нервової системи та опорно-рухового апарату на балансі КЛПУ Родинська міська лікарня з сучасними тренажерами. Перекваліфікація вже працюючих спеціалістів до надання допомоги хворим.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Реалізація проекту допоможе дітям з проблемами фізичного здоров'я, травмованим мешканцям міста, івалідам праці, людям похилого віку, івалідам АТО повернутися до нормального здорового та щасливого життя.

План заходів з реалізації проекту

Ремонт та переобладнання кабінету Лікувальної фізкультури та масажу в " Сучасний кабінет реабілітації та ерготерапії". Облаштування кабінету сучасними тренажерами такими як: 1)Масажна кушетка 2)Паралельні бруси і сходинки для навчання ходьбі 3)Апарати для моніторингу артеральное тиску 4)Велоергометр з біологічним зворотним зв'язком і можливістю програмування індивідуальної навантаження з урахуванням статі, віку, рівня підготовки 5)Мат підлоговий водовідштовхувальний з антибактеріальним покриттям (можна придбати спортивний мат) 6)Апарат для роботизованою механотерапії верхніх кінцівок 7)Апарат для роботизованою механотерапії нижніх кінцівок 8)Устаткування для відновлення м'язової сили для дрібних м'язів (механізоване пристрій для для відновлення активних рухів в пальцях) 9)Спеціальні посібники і матеріали для відновлення дрібних цілеспрямованих рухів рук 10)Секундомір 11)М'яке модульне обладнання для дитячої ігрової кімнати 12)Шведська стінка 13)Профилактор Євминова 14)Тракційний стіл 15)Бігова доріжка

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Застосування реабілітації як складової лікувального процесу у хворих та дітей із обмеженими можливостями, і направлена на відновлення та підтримку необхідних для повсякденного життя побутових навиків та дій, і сприяє не тільки відновленню рухової активності, але й адаптації людини до нормального життя, що допомагає їй досягти максимальної самостійності в побуті та стати більш соціально адаптованою. Створення та відновлення здорової нації у нестабільному та екологічно забрудненому регіоні, та території АТО.

Орієнтовна загальна вартість проекту

190 000 гривень

Очікуваний термін реалізації проекту

2-6 місяців. До дня Конституції України 28 червня.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Відсутність ризиків.

Приклади схожих рішень

Приклад наших Европейських колег з наданням допомоги хворим та повернення їх до максимальної самостійності в побуті та набуття соціальної адаптації.

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Паралельні бруси і сходинки для навчання ходьбі 3600 3600
Апарати для моніторингу артеральное тиску 15000 15000
Велоергометр з біологічним зворотним зв'язком і можливістю програмування індивідуальної навантаження з урахуванням статі, віку, рівня підготовки 800 800
Мат підлоговий водовідштовхувальний з антибактеріальним покриттям (можна придбати спортивний мат) 5000 5000
Апарат для роботизованою механотерапії верхніх кінцівок 180 900
Апарат для роботизованою механотерапії нижніх кінцівок 3000 3000
Устаткування для відновлення м'язової сили для дрібних м'язів (механізоване пристрій для для відновлення активних рухів в пальцях) 3000 3000
Спеціальні посібники і матеріали для відновлення дрібних цілеспрямованих рухів рук 500 500
Секундомір 1000 1000
М'яке модульне обладнання для дитячої ігрової кімнати 200 200
Шведська стінка 5000 5000
Профилактор Євминова 5000 5000
Тракційний стіл 4000 4000
Бігова доріжка 10000 10000

Галерея зображень

  • Thumb a0d17e9707c45d93c7042d0030ee6dec