Зібрано голосів

Назва проекту

Street Workout міста Покровськ.

ПІБ Ініціатора: Ковальов Владислав Олександрович
Пошта: vladstreetworkout2000@gmail.com
Телефон: 0500537210
Статус: Підтверджено
Проект №14
Дата початку збору голосів: 22.08.2019 09:44

Тип проекту

Великий

Категорія проекту

Спорт

Адреса місця реалізації проекту

бульвар Андрющенко поруч з дитячим майданчиком, район Дурняк поруч з дитячим майданчиком між вулицями Глінки та Лізи Чайкіної навпроти Автошляху 0406 або м-р Сонячний поруч із футбольним полем навпроти ресторана Лози.

Назва установи / закладу

Спортивний майданчик для занять вуличною гімнастикою - Street Workout

Короткий опис проекту

Наш проект закликатиме людей на ведення здорового способу життя. Територія на який буде встановлений Street Workout майданчик, стане місцем проведення змагань з данного виду спорта, що покращить тенденцію здорового способу життя у нашому місті. Цей спортивний майданчик дозволить молоді знаходити нових друзів та цікаво, а головне з користю проводити час у компаніях.

Проблема

На данний момент часу в нашому місті немає оптимальних умов для розвитку і просування здорового способу життя серед молоді, популяризації воркауту. Дуже часто можна побачити підлітків віком від 12 до 16 років, які сидять під під'їздами будинків, на дитячих майданчиках, розпивають спиртні напої і палять цигарки.

Мета проекту

Популяризація спорту серед всіх вікових категорій нашого міста, просування здорового способу життя, залучення якомога більшої кількості людей до спорту шляхом проведення змагань з данного виду спорту - "Street Workout".

Пропоноване рішення вирішення проблеми і його обґрунтування

Встановити на одному із запропонованих місць, де це буде можливим, спеціальний Street Workout майданчик, так як змагання які будуть проводитися на цій території будуть мотивувати людей займатися спортом у нашому місті. До речі цей спортивний майданчик стане рішенням для людей, у яких не має можливості ходити у дорогі тренажерні зали.

Для кого цей проект (основні групи мешканців, які зможуть користуватись результатами реалізації завдання)

Завдяки цьому проекту, займатися спортом у нашому місті зможуть люди будь-якої віку та для людей, які бажають професійно займатися Street Workout. При бажанні на цьому майданчику зможуть займатися навіть люди інвалідністю.

План заходів з реалізації проекту

1. Придбання спортивного майданчика (Турніки:https://artikos.club/p960180604-sportivnaya-ploschadka-dlya.html; Бруса: https://artikos.club/p960180588-brusya-dlya-ulitsy.html та https://artikos.club/p960180597-raznourovnevye-brusya-dlya.html ). 2. Встановлення спортивного майданчика. 3. Засипати територію, полщею 100 кв. метрів (10х10), піском 30 см. висотою. (Піску потрібно 30 кубічних метрів).

Ключові показники оцінки результату проекту: економічні (наприклад, збільшення надходжень до бюджету, економія ресурсів, тощо), соціальні (наприклад, рівень охоплення дітей фізкультурою та спортом, тощо), екологічні (наприклад, зменшення забруднення навколишнього середовища, тощо), інші показники, які можна використати для оцінки досягнення результатів практичної реалізації проекту.

Основним показником оцінки результату проекту є вклад у здоров'я майбутнього покоління, фізичний розвиток дітей та молоді нашого міста.

Орієнтовна загальна вартість проекту

До 100000 грн

Очікуваний термін реалізації проекту

2019-2020 рр.

Ризики (перешкоди) у реалізації проекту

Інфляція цін.

Приклади схожих рішень

Гімнастичний спортивний комплекс у місті Добропілля, на стадіоні "Авангард" біля палацу спорта.

*Бюджет проекту:

Найменування товарів (робіт, послуг) Ціна за одиницю, грн. Оріентована вартість
Бетонування та встановлення приладів 0 0
Пісок 200 6000
Бруси для вулиці Воркаут (з хомутами) + доставка 9240 10240
Бруси для вулиці Воркаут (з хомутами) + доставка 9240 10240
Комплекс турніків з рукоходом (з хомутами) + доставка 44352 46352

Файли

Галерея зображень

  • Thumb 5382b3910dbc0c79ca235afe42857083