Проекти

Номер проекту

Облаштування сучасними баскетбольними щитами ФОК у м.Родинське

Спорт одна із важливих складових життя людей. Встановлення сучасних баскетбольних щитів створить необхідні умови та можливості для корисного проведення дозвілля для жителів міста.

Установка "Сонячне дерево" на площі Шибанкова

Установка "Сонячне дерево" пристрій на сонячних батареях, яке виробляє електрику з сонячного світла і дає можливість заряджати мобільні телефони та інші гаджети на вулиці.

Сучасний кабінет реабілітації та ерготерапії у місті Родинське

Кабінет активної реабілітації та масажу створений для відновлення після травм опорно-рухової системи, захворювань нервової системи, розробки м'язів і суглобів після перенесеної операції. Також тут готують пацієнтів під час доопераційного періоду для того, щоб прискорити відновлення опорно-рухової системи в період після операції. Реабілітація дітей малого віку з проблемами порушення роботи центральної нервової системи(ДЦП), затримки Статомоторних функцій розвитку дитини. Реабілітація воїнів та інв

Тепло долонь - особливим дітям

Проект створюється з метою привернення уваги громадськості до проблем дітей з особливими потребами, а також з метою сприяння поширенню серед батьків, фахівців, наукових, педагогічних та медичних працівників, різних соціальних і професійних груп правильного розуміння дітей з особливими потребами.Для реалізації вищезазначеної мети, пропонується вперше в м. Покровськ, м. Родинське та с. Шевченко випустити та розмістити в школах, дитячих садках та медичних установах інформаційні плакати, на яких бу

Встановлення пантусів на території лікарні для зручності пересування осіб з обмеженими фізичними можливостями

Встановити пантуси у кількості 3 шт. на ганки лікарні у приймальному відділенні, рентгенкабінету та адміністративної будівлі для зручності пересування осіб з обмеженими фізичними можливостями, воїів та інвалідів ООС, мам з маленькими дітьми.

Влаштування дитячого ігрового майданчику на м-н Сонячний

В ході проекту планується встановити дитячий ігровий майданчик для дітей віком до 12 років. В мікрорайоні відсутні майданчики в належному стані, найближчий ігровий майданчик на м-н Лазурний. У першу чергу проект передбачає підготовку площадок, встановлення дитячого комплексу та окремих елементів (каруселей). У подальшому розвитку передбачається встановлення огорожі, встановлення освітлення на майданчику, розширення спортивними установами (тренажери)

Здорове дозвілля мешканців Покровська

Територія будинків 1,2,3,4,5 на м-н Сонячний може стати комфортною зоною відпочинку та простором для фізичного розвитку та занять спортом. Більшість дітей і молодих людей хоче, щоб у дворі були тренажери (бруси, турнік), площадки для ігор, які дозволяють молоді зміцнити здоров'я і спілкуватися як з однолітками, з більш молодшими чи старшими хлопцями і дівчатами.

Молодь Покровська обирає спорт

Проект «Молодь Покровська обирає спорт» передбачає реконструкцію спортивного майданчика на території ЗОШ №12 Покровської міської ради з метою зайняття спортом мешканцями даного району міста, спортивними командами міста, студентами Донецького національного технічного університету та школярами ЗОШ №12. Огорожа майданчика знаходиться у аварійному стані.

Street Workout міста Покровськ.

Наш проект закликатиме людей на ведення здорового способу життя. Територія на який буде встановлений Street Workout майданчик, стане місцем проведення змагань з данного виду спорта, що покращить тенденцію здорового способу життя у нашому місті. Цей спортивний майданчик дозволить молоді знаходити нових друзів та цікаво, а головне з користю проводити час у компаніях.